درب ورودی،درب اتاق،درب چوبی

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز درب abs دانستنی هایی پیرامون چوب های صنعتی

کانیتکس چیست و چه کاربرد هایی دارد

نوعی چوب صنعتی است که که از ساقه های نی  بدست می آید وبه وسیله ماشین به حالت موازی بین دسته های گالوانیزه قرار می گیرنداین محصول تحت فشار در ضخامتهای مختلفی بافته می شوند. از این محصول برای  دیوار، سقف کاذب و … استفاده می شود.برای ساخت انواع درب ساختمان انتخاب نوع چوب مهم است به عنوان مثال کیفیت و خاصیت درب پی وی سی با درب ام دی اف ، درب ورودی و درب اتاقی و … با هم متفاوت می باشد.

تخته چند لایی چیست؟

متشکل از چند لایه ورقه های نازک چوب با ضخامتهای یک یا دو میلی متر و غشایی نازک از چسب ما بین هر ورقه می باشد که با پرس گرم به هم فشرده شده و ساخته می شود. از تخته چند لایی عمدتا برای روکش درب ها و قالب بندی به صورت چند لایی استفاده می شود.برای ساخت درب هایی نظیر درب mdf، درب pvc و درب abs کاربرد دارد  به عنوان مثال از درب ای بی اس برای ساخت درب حمام استفاده می شود که خاصیت ضد آب بودن آن یک ویژگی خاص است.

نئوپان چه نوع چوبی است؟

یا تخته خرده چوب، با فشرده شدن مخلوط ذرات و براده های چوب با چسب مخصوص به دست می آید. مخلوط خرده چوب و چسب تحت تاثیر فشار و حرارت محکم شده و ورق های مسطح با ابعاد مشخص بوجود می آید.از نئوپال برای ساخت انواع درب چوبی می توان استفاده نمود.

تخته فیبر چیست و چه کاربردی دارد؟

از بهم فشردن الیاف، خاک اره، تار و برگه های بریده چوبی و … با چسب و پرس حاصل می شود. از خصوصیات تخته فیبر این است که آنها باد نمی کنند، جمع نمی شوند، سخت و بادوام هستند.
تخته فیبر نیز به علت دوامی که دارد برای ساخت انواع درب های چوبی مناسب می باشد.

 

 

صفحات چوب – سیمان چه کاربردی دارد؟

در تهیه محصول فوق ترکیب خرده چوب، پودر سیمان، آب و گروهی از مواد شیمیایی بکار رفته است که بوسیله ی کانال های حرارتی و پرس به شکل صفحاتی با ابعاد مشخص وممورد نظر در می آیند. از جمله خواص صفحات چوب – سیمان مقاوم بودن در برابر آتش و پوسیدگی در برابر آب، رطوبت، سرما و یخبندان می باشد و همچنین عایق صوت و حرارت هستند و همچنین به خاطر وجود سیمان قارچ های چوب بر آنها هیچ اثری ندارد.

 

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :